Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kell feküdni?

Hogyan kell feküdni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szegycsont törés esetén melyik a legkényelmesebb póz alváshoz? Illetve milyen magason ajanlott aludni? Eléggé szenvedek az alvással emiatt. Esetleg valami jó tanács? Tipp?

Előre is köszönöm!



2023. febr. 18. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolod az ember 8 órán át mozdulatlanul alszik?
2023. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okos akartál lenni, csak nem jött össze. Ha szövegértés problémád van, legalább próbáld titkolni, és ne kommentelj. A legkényelmesebb pózt kérdeztem, hogy esetleg ha nem is sokat, de legalább tudjak aludni.. Tippeket és tanácsokat kértem, olyanoktól akiknek volt már részük ilyenben.. Szó sem volt itt mozdulatlanságról. Ha nem tudsz értelmeset mondani inkább hallgass kérlek..
2023. febr. 20. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellkasi műtéten estem át, utána kb. 2,5-3 hét hanyattfekvés jött, az emelt ágy segített, de igazi pokoljárás volt...
2023. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.

Látom nem érted. Elalszol, oké, aztán a legközelebbi helyváltoztatáskor, vagyis kb negyedóra múlva, felébredsz megint.

2023. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!