Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez?...

Milyen betegség lehet ez? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy beteg vagyok már viszonylag sok napja

10-én, pénteken kezdődött gyengeséggel, 37,0-s hőemelkedéssel

aztán 11-én, 12-én, és 13-án nem volt semmi bajom

majd 14-én folytatódott, elkezdett folyni az orrom, meg rossz lenni a közérzetem, rázni a hideg, és ismét hőemelkedés

majd 15-én 37,9-ig ment fel a testhőm,

az orrfolyást kikezeltem orrspray-val, 15-én, és 16-án még gyakran kellett orrspray-t használni, utána már nem

viszont azóta ha itthon vagyok, néha ilyen édeskés, vegyszeres illatot érzek - nem tudom az attól lehet-e

meg sokszor köhögök, ilyenkor előfordul, hogy fáj 2 oldalt az arcomnál, meg az orrom felett

meg naponta többször előjön a hidegrázás.

Hőemelkedésem 16. után már nincs, vagy csak nagyon ritkán volt

Köhögni köhögök

Meg a rossz körérzet áll fenn.

Plusz egyik éjszaka fázom és azért nem tudok elaludni, másik éjszaka meg melegem van.

Valaki tudja, ez milyen betegség lehet, ami az alábbi tűnetekkel jár, és már 10. napja tart legalább? Covid? Influenza? Valami más?



2023. febr. 19. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
velem is hasonló a helyzet, neked javult valamit azóta?
2023. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi elfelejtettem a maradékot elküldeni, szóval nekem is hasonló a helyzet, én is furcsa szagot érzek és a többi tünet is stimmel. én covidra gyanakszom emiatt a furcsa szaglás miatt.
2023. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köhögök, meg nem érzem a szagokat. Plusz tegnap megint volt hőemelkedés.
2023. febr. 21. 08:20
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez covid lesz, neked étvágyad van?
2023. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kevesebb mint máskor, de amúgy van

neked mióta tart?

2023. febr. 21. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
múlt hét hétfő óta tart
2023. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy elhúzódó megfázás, lehet influenza, lehet covid. Majdnem mindegy. Pihenj, igyál sok meleg folyadékot, és a tüneteket enyhítheted vény nélkül kapható szerekkel. Ha a héten sem múlik el, főleg ha az arcüreged/orrüreged fáj, akkor menj orvoshoz, lehet egy bakteriális felülfertőződés, arra antibiotikumot fog írni.
2023. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!