Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa ízt és szagokat érzek....

Furcsa ízt és szagokat érzek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Beteg voltam a héten, most kezdek kijönni belőle. Eddig nem volt semmi hasonló, de a mai napon elkezdtem egy furcsa ízt és szagot érezni. Nem tudom pontosan, hogy mire hasonlít, de elég kellemetlen.


Dohányzok, és ez volt az első ami feltűnt, hogy a ciginek teljesen más íze és illata van, kipróbáltam egy másik fajtával annál is éreztem vagyis nem a cigi változott meg.


Ettem gulyáslevest ott annyira nem éreztem változást, inkább rágónál, ahol szintén más íz volt.


Valakinek volt hasonló? Mi lehet ez?


2023. febr. 19. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem COVID volt?
2023. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tipik Covid tünet.
2023. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, covid
2023. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

influenza/covid tüneteim voltak (orvos csak simán vírust mondott). betegség közben szagvesztés ilyesmi, nem voltak.


lehetséges, hogy ettől függetlenül most mégis kialakult?


most ettem banánt és péksütit, ezeknek normális íze volt, de a cigaretta és a rágó nagyon furcsa..

2023. febr. 19. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, akinél az elején mutatkozik, van, akinél közben, és van, akinél a végén. (Jellemzően enyhébb lefolyásnál.) Ez 99%, hogy a COVID utóhatása. Valószínűleg egy idő után helyrejön.
2023. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat!:)
2023. febr. 19. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Váaa, nekem keserű volt a víz,a fogkrémnek meg meghatározhatatlan rossz íze volt...

Minden húst romlottnak éreztem.


1 hétig emiatt csak üres pirítóst és őszibaracklevet és banánt tudtam fogyasztani.

Minden más rossz ízű volt.

2023. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen én is ilyen meghatározhatatlan rossz ízt érzek. elég kellemetlen.
2023. febr. 20. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam a magas cukorszintnél van ilyen szagláshalucináció. Innen tudom hogy 15 felett van a cukrom ez az első tünetem
2023. febr. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!