Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi problémák, mi okozhatja...

Alhasi problémák, mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan honnan ered a probléma, prosztata, gyomor, herék..erre a szekcióra terjed ki egy enyhe fájdalom. Már harmadik éjszaka hogy csak nehezen tudok elaludni mert úgy érzem puffadok, ezzel egyideüleg olyan érzésem van mintha finganom kéne:'D de nem tudok(!) elnézést a nyers fogalmazásért. Közben egy sajgó, zsibbadó érzés járja át az alhasi részem, a heréim a farkcsontomnál is érzém. Nem igazán titulálnám még csak fájdalomnak sem csak elég kellemetlen, nem tudok elaludni emiatt. 1 óráig forgolódok majd szép lassan elmúlik. Reggel miután felkeltem és elkezdtem a tennivalókat újból megjelennek a tünetek. Napközben sok bélgáz távozik belőlem. Ha lehajolok enyhe nyilalást érzek az ágyékomban, a herékben. Ha nem múlik el vagy rosszabodik nyilván orvoshoz fogok fordulni de addig is várom a ti tapasztalataitokat, ötleteitek stb! 29/f

2023. febr. 20. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Alhasi problémàd a prosztatàt és a heréket is érinti. Ilyen fajta fàjdalom ,- emésztési vagy hùgyuti fertôzés esetén is lehet.
2023. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!