Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem rák?

Ugye ez nem rák?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vannak torok panaszaim: mintha valami megragadna a torkomon, kapar, fáj, a nyelvem is érzékeny, foltos, piros. Illetve duzzadtak néha a nyirokcsomóim. Voltam 2 fül-orr-gégésznél. Először tavaly januárban, ő nem látott semmit, a panaszaim és a nyelvemen lévő foltok alapján refluxra gyanakodott. Azóta egyébként észre is vettem, hogy néha jön a savam, mostanában a nyelőcsövem is szokott égni. Ősszel voltam a másik orvosnál, aki annyit látott, hogy megnagyobbodtak a torokban a nyirokelemek. Azt mondta ez attól van, hogy nincs elég nyák a torokban, ami azért is lehet, mert nincsen mandulám, de komoly bajom nincsen. Kaptam rá ezüt-nitrátot, illetve gége diétát és salvus vizet javasolt. Most megint 1-2 hónapja egy ponton úgy érzem, mintha lenne valami a hátsó garatfalon és kapar néha a torkom. Tegnap megnéztem és ott fehér a nyálkahártya és mintha lenne ott egy kis dudor. Félek, hogy garatrák...

2023. febr. 22. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Elöször a fogaidat kell rendbe tetettni, mert sokszor a szùvas fog és , fogkô , vagy ingyulladàstòl is lehet probléma a szàjban!
2023. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok fogászati szűrésre, mindig elmondják, hogy milyen szép egészségesek a fogaim.
2023. febr. 22. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Röntgenre is mész? Lehet, hogy kívülről nem látszik, illetve nem fáj, de attól még lehet rossz fogad.
2023. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam, igen.
2023. febr. 23. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!