Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipohondriaval és a rákos...

Hipohondriaval és a rákos begbetegedesekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 20 éves lány vagyok aki hipohondriaval küzd 2 szer ki is vizsgáltak már teljes verkeppel EKG val és a legzesemet is meghallgattak nem találtak semmit minden a legnagyobb rendben volt az orvosok mondták h ezeket csak mind bekepzelem nos én fél éve küzdök ezzel a képzelt betegséggel majdnem minden nap a Googlet bujom amit tudom nagyon nem szabadna mert a fele se igaz amit írnak de minden héten elő jön nallam egy fajta tünet ami egyébként tok hétköznapi csak én elég durván tulreagalom es a legrosszabra gondolok ilyenkor veszem elő a Googlet és ezért vagyok még mindig lassan 6 hónapja ebbe az ördögi körbe a fél év alatt egyetlen egy mindennapos tünetem van a legszomj folyamatosan szorongok hogy tuti halálos betegségem van megfogok halni ilyenkor édesanyám szokott tartani kis fejmostast miután elmondom neki megint mit képzeltem be magamnak nos ezen dolgozok már találtam is magamnak egy nagyon jó szakembert erre viszont egyetlen egy betegség van amitol a legnagyobb halál félelmem van az a rak sokan mondták h egészséges vagy neked nincs rákot nyugodjal meg fiatal vagy még és hogy a rak idősebb korban alakul ki fiataloknál is csak azoknál akik valami alap betegséggel küzdenek a raknak oka van és jele nos kis nyugtatas végett jöttem hogy egy az nem vagyok és ennyi idősen egészséges szervezettel nem is leszek az és hogy mik a főbb okok amik elohozzak és hogy tényleg vannak tok hétköznapi előjele is cska mi nem vesszük észre? A válaszokat előre is koszonom



2023. febr. 22. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon fiatal vagy, ahhoz, hogy ilyen szorgàsaid legyenek. Foglald el magadat sportolàssal inkàbb, mint, hogy a kompiuteredet bujjad. Egyébbként csinàlhatnàl egy B vitamin komplex kuràt, az idegeid erôsitése céljàbòl. Szedhetnél növény alapanyagù gyògyszert! Pl; Valleriana Relax kapszula! Ez a gyógynôvények kivonatàt tartalmazza, amelyek hatòanyagai hozzà jàrulhatnak a normàl idegàllapot és a lelki egyensùly fenntartàsàhoz.
2023. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ennyit unatkozni.
2023. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod nekem magnéziumot ajánlottak 2 hete szedem a magnézium stressz controlt és nem mondom azt hogy nem érzek kis változást persze ennek is időt kell hagyni hogy beepuljon a szervezetembe
2023. febr. 22. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A sok betegségre gondolás helyett inkább foglald le magad, például azzal, hogy megtanulsz végre helyesen írni. Borzasztó volt olvasni is.

Én ezt olvasva is agyvérzést kaptam.

2023. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen írni fiam az hogy a telefon kijavit és a raknak sincs kedve egy regényt atnezni az más tészta meg ide nem helyesen írni jött az ember úgyhogy inkább dőlj oldalra magadnak
2023. febr. 23. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudsz, mert egy vesszőt vagy pontot nem tudsz tenni.

Egyébként nem tudom, miért szólítasz a fiadnak. 28 éves nő vagyok.

Egyszerűen értelmezhetetlen amit írsz. Azt várod, hogy segítsünk, de Te annyival nem tisztelsz meg bennünket, hogy érthetően leírd mi a gyíkod van.

Látszik, hogy a hipochondrián kívűl van még más tikked.

2023. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem értelmezhetetlen, és nem is a stílus a lényeg, és ezek nem helyesírási hibák, mert a kérdező tudja, hogy kell helyesen leírni, csak nincs kedve veszkődni az ékezetes betűkkel meg a központozással.


Kérdező, azt tudod tenni, hogy elhatározod, hogy nem böngészed a netet. És figyelmen kívül hagyod a vélt vagy valós tüneteidet. Sokkal hamarabb elmúlnak, mint, ha figyelsz rájuk.


Nekem van egy módszerem arra, hogy megakasszam a nemkívánatos gondolatokat: azt mondom például magamnak, hogy végigmegyek a folyosón, és amikor átlépem a küszöböt, befejeztem az adott problémára gondolást. Vagy, elszámolok tízig, és amikor kimondom a tízet, befejeztem az adott problémára gondolást. Sokszor előfordul, hogy ezek után még eszembe jut, de azonnal rászólok magamra, hogy állj!, és nem gondolom tovább.


A sportolás pedig tényleg segítene.

2023. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!