Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez az infruenza , beteg...

Mi ez az infruenza , beteg lettem kb 4-5 napig utána jobban lettem amikor jobban lettem ujra előről ugyan úgy vissza estem és nem csak en a környezetem ugyan igy van mar 3 vagyunk benne?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen sajnos.
2023. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg az első az RS vírus volt, aztán mikor meggyógyultál volna, elkaptad az influenzát is. Vagy fordítva. Vagy hasonló kombináció a covid aktuális hullámát is belekeverve, esetleg egy sima náthával megbolondítva. Ezek különböző betegségek és elkaphatod egymás után vagy egyszerre, ahogy lehet akár egyszerre gyomorrontásod és náthád. Az nem gyakori, hogy ugyanazt a betegséget kapnád el újra 2x, mert az immunrendszer úgy győzi le, hogy megtanul ellene védekezni, és nem felejt túl gyorsan.
2023. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,december közepe óta szenvedek és most március közepe van. Légúti megbetegedés, láz,köhögés,orrfolyás,1 hét múlva jobban levés. Aztán 3 nap múlva visszaesés. Szedem a vitaminokat, a vérkép szerint semmi bajom, mégis ez van. Hónapok óta nem tudtam sportolni (egy nagyobb séta után legyengülök) , elég ramatyul vagyok. De lelkileg nem annyira, várom a tavaszt, reménykedek ,h egyszer csak meggyogyulok..
2023. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!