Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nyilalhat néha a hónalja...

Mitől nyilalhat néha a hónaljamba ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Izomfájdalom miatt lehetséges ?

Azért gondolok erre,mert a lapockám is régebb óta fáj

Szoktam ölbe venni a kisfiam 2 éves,lehet a súlya miatt lenne ?

Olvastam hogy a hónalj fájdalom mellrák tünete lehet.

Nincs megnagyobbodot csomó sem ott semmi.

A mellemben sincs csomó.

Ha nem múlik akkor megyek orvoshoz

Kb 2 hónapja érzem.

Nem minden nap,csak néha néha.

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



2023. febr. 27. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hónalj nyirokcsomó gyulladás is okozhatja ezt a jellegű fájdalmat. Nővéremnek volt hasonló. Hónapokig csak fájt neki, aztán keletkezett csomó is. Neki az izzadásgátló, jobban mondva a benne lévő fém oxidok miatt gyulladt be és keletkezett valami bakteriális vagy vírusos fertőzés.
2023. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 24 oraja nyilall gorcsosen es ugy erzem, a borom belsejeben van. Mintha faggyu- vagy izzadsagmirigy okozna egy bor alatti pattanashoz hasonlo erzest.

En ket honapja voltam mell-ultrahangon, nagyon alapos volt, ezert ezt nem hiszem. Persze olvastam lymphomarol is mar, de verkep is tok jo volt nemreg, tobbi tunet nincs.

Remelem, neked is megoldodik. En megmutatom orvosnak es vervetelt kerek ujra, ha iksz ideig tart.

En spec 50 eves no vagyok, klimax nem mutat jeleket, de noi hormonok zavargasara gondoltam.

2023. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!