Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan hogy 3 hónappal...

Van olyan hogy 3 hónappal ezelőtt vesznek egy egyszerű rutin vizsgálatra vért, és semmi eltérés, es 3 hónap után leukémiás?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a betegségek már csak ilyenek, hogy kialakulnak egyszer csak valamikor az idő folyamán.
2023. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, pont így jártam én is.
2023. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rèszletezne parszoban?
2023. márc. 15. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmentem vérvételre tavaly nyáron, a vérképem jó volt, csak vashiányom volt, semmi más eltérés. Kaptam rá gyógyszert, mint mindig, nekem ugye nőként ez sokszor előfordult már.

Pár hónap múlva kontrollon a vérképem már rossz volt, hematológiára küldtek, ahol még pár héten át 3-4 alkalommal vettek vért, majd mikor látszott, hogy egyre csak romlik, nem javul, Pestre kellett mennem. Ott is volt egy speciális vérvétel, és az eredmény után ismét behívtak, ahol közölték, hogy leukémiás vagyok.

2023. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es mikvoltak a tünetek? Vagy akar most?
2023. márc. 16. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Főleg fáradékonyság, izzadás, gyengeség, bár nem lehet tudni, attól voltak-e. Más nem. Előtte vizsgáltattam ki magam tetőtől talpig, és semmit sem találtak. Covid után másfél évvel még mindig nem voltam jól. Semmi tünetem nem volt. Most már van a gyógyszer mellékhatásoktól.

Covid, és az oltások után jött ki nálam, előtte makk egészséges voltam. Most a kórházban tömve van mindig a folyosó, egyszer a nővérke mondta egy elégedetlenkedő betegnek, hogy nagyon megugrott a számuk az oltások után. Alig bírják a sok beteget ellátni. Annyian vagyunk bent sokszor, hogy alig lehet elférni a folyosón, több órás a várakozási idő.

2023. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!