Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyakon bőr alatt elmozdítható...

Nyakon bőr alatt elmozdítható lencsényi csomó. 30 éve ott van, de most tűnt fel, hogy még mindig... :))) Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Chip
2023. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyirokcsomó, én kb. több mint 4 éve érzem, hogy ott van, van ami nagyobb is mint egy lencse, van ami kisebb, orvos sokszor látta, mert aggódtam miatta, semmi gond nincsen ezzel, azóta sok ismerősöm mondta, hogy nekik is van. Baj akkor van, ha nő, de folyamatosan, szóval nyugi:)
2023. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet, hogy gyerekkoromban ott maradt fertőzés után. Nekem inkább lipómának tűnik amúgy.
2023. márc. 11. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, lehet akár az is, nekem van 3 bab méretű és kb. 4-5 borsó méretű, úgy, hogy 20 éves vagyok, iszonyatosan besz*rtam, hogy limfóma ezért több orvosnál is jártam korábban, szerencsére semmi komoly, fogalmam sincs mitől marad így meg, de nem okoz gondot.
2023. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A nyakadban van az összes? Nekem ugrál, ha nyomkodom és nagyon puha.
2023. márc. 11. 15:55
 6/9 anonim válasza:
Szia :) nekem is van 2 darab egymás felett-alatt. Egyik nagyobb mondjuk mint egy lapos bab, másik kb lencse méretű, puha, jól mozgatható, és mindig úgy kell megkeresnem.
2023. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez elég gyakori jelenség. :)
2023. márc. 12. 03:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz rá dr Pimple Popper névre youtube-on.

Ott sok bör alatti dologgal foglalkozik.

Amúgy meg lehet egy betokosodott bör alatti pati ami cystásodott idővel.

Az igazi megoldás meg a bőrgyászat, beutaló nélkül is lehet menni.

2023. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
zsércsomau. be van tokosodva benne valami baci.
2023. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!