Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a hasam?

Mitől fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Kb.4-5 éve rendszeresen fáj a hasam. Kezdetben csak étkezések után fájt de most már szinte egész nap, már reggel hasfájásra kelek. Általában a hasam alsó része fáj. Néha székrekedésem is van. További tüneteim hogy naponta többször csuklok főleg étkezések után, illetve rossz szájízem van. Sok orvosnál voltam már, végeztek hasi ultrahangot, béltükrözést, allergia vizsgálatot de semmit nem találtak. Szedtem savlekötőt, szélhajtót, étrend kiegészítőket de egyik sem segített. Szerintetek mitől lehet?

18/L



2023. márc. 12. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi friss rostosat lédúsat vizet fogyasztasz ? A tejtermék okoz hasfájást a főtt sült szénsavas is , székrekedes a kiszaradás , vízhiány es egyoldalú táplalkozás jele . Sózas cukrozás kiszárit .
2023. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Férfi vagy nő vagy?
2023. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Kilégzési tesztet csináltak neked? Szerintem érdemes lenne, először laktulózra, hogy nincs- SIBO-d. Ha negatív akkor laktózra, fruktózra.Gyomortükrözés is volt? A rossz szájíz reflux miatt is szokott lenni.
2023. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csináltak kilégzési tesztet és gyomortükrözést is, negatív lett mindkettő
2023. márc. 12. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha minden lelet negatív, akkor elvileg azt szokás mondani, hogy IBS és pszichés oka van.
2023. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!