Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőr alatti csomó - sebészetre...

Bőr alatti csomó - sebészetre vagy bőrgyógyászatra jelentkezzek be?

Figyelt kérdés

Van a hátamon egy bőr alatti csomó, kb. 10 hónapja van ott. Semmilyen panaszt nem okozott, nem fájt, csak erős nyomásra, így nem foglalkoztam vele. Kinyomni nem lehetett, tehát nem olyan mint egy pattanás. Viszont ma vettem észre, hogy kicsit elszíneződött, eddig teljesen bőrszínű volt a bőröm azon a részen, most viszont sötétbarnásabb.

Holnap bejelentkezek orvoshoz, de nem tudom, hogy bőrgyógyászatra menjek vagy sebészetre?

Én a sebészetre hajazok, de férjem szerint először bőrgyógyászhoz kellene elmennem. Mit gondoltok? Köszönöm



2023. márc. 12. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász, mert a bőrelváltozás az igazi baj.
2023. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász. Aztán ha úgy ítéli hogy gáz van, akkor úgyis sebészet.
2023. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aztán kapsz 2-3 hónap múlvára időpontot a bőrgyógyászatra... Ha van lehetőséged, inkább magánban intézd el. Akihez én kerültem, 2 perc alatt letudott, alig nézett rám, unott pofájú volt és alig várta, hogy szabaduljon tőlem.
2023. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tbs bőrgyógyászatra iden már nem kapsz időpontot, magánt ajánlom én is.
2023. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem van ahol magánban is egy hónap a várakozás, de még mindig előbb van mint tbs
2023. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4# Ha így van, azért ez valahol verlázító sajnos.


Én is a magánt ajánlanám, keserves tapasztalatom volt a TB börgyógyászat ellátással.

2023. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a sebeszetre, nálunk oda nem kell időpont. Lehet, hogy elküld bőrgyógyászhoz. Akkor próbálj időpontot szerezni, vagy magánba menj, ha sokat kell várni.
2023. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első körben háziorvos, ő majd eldönti, merre tovább.


Egyébként ha lefotózod és beküldöd, egy első körös bőrgyógyászati véleményt pár napon belül kapsz: [link]

2023. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!