Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy holnap biztosa...

Mit tegyek hogy holnap biztosan ne kelljen suliba mennem?

Figyelt kérdés

A hétvégén el kezdett fájni a fülem és ezért nem mentem hétfőn és kedden. Ma még mindig fáj, és közben ki derült hogy fülgyulladásom van, viszont csak holnap megyek a kórházba fül-orr gégészetre, de anyukám el akar küldeni suliba napközben.


Hogy gőzzem meg hogy nem vagyok elég jól hozzá?


2023. márc. 15. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs meg a bizalom köztetek, akkor sehogy nem fogod tudni meggyőzni.
2023. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát így tényleg nem kéne. Mondd neki hátha fertőző és nem akarod átadni többieknek. Vagy nagyon látványosan nyüglődj hogy mennyire fáj, amúgy tényleg tud úgy fájni hogy én végig bőgtem.
2023. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha lenne egy kis esze nem kéne meg győzni erről. Amúgy szarnék a véleményére ha ő is így viselkedik…elmennék orvoshoz majd csovezni” valahova 2 óráig aztán kit érdekel meg e tudja :d
2023. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem mész és kész. Mit csinál, megver? Igazolásod lesz az orvostól.
2023. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
40%
Fülgyulladás hogy derült ki, ha csak moat mész dokihoz? Nem tudom melyik szülő az, aki ilyet tesz, max ha tudja, hogy szimulálsz. Ne menj suliba és kész, ennyi, a doki meg ad majd igazolást.
2023. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg dolgozat lesz, fülgyulladás nélkül.
2023. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
na mi lett aztán?
2023. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

nem volt dolgozat, kórházban elláttak. jobb lenne ha nem ítélkeznél, ha még csak nem is jogos.

2023. márc. 17. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
És anyukád mit szólt, hogy nem mentél suliba?
2023. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
végül nem mentem, mert a kórházban kellett lennem, és ott azt mondták még ne menjek egy ideig. meg azt mondta az orvos, hogy külsőhallójárat gyulladásom van, és be rakott ilyen gyógyszeres vattát, amit majd vasárnap vehetek ki. nem hallok csak a bal fülemen. és még mindig nagyon fáj a fülem:(
2023. márc. 17. 16:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!