Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyerekkorházba szülő kaphat...

Gyerekkorházba szülő kaphat àgyat?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy 3 napos úgymond vizsgálat. Van e módom nekem is benn maradni a gyerekkel? Vagyis módom van. Azt mondták kapok egy széket ülhetek rajta 3napig. De ilyen esetben akár penz fejében lehetne âgyat kérni? Vagy ez hogy működhet? Gyulai gyerekkorhàz.
2023. márc. 17. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orbániában ilyen nincs. Aludhatsz a földön.
2023. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon lehetséges. Talán remélhetsz valamit a dolgozók jóindulatából, de az olyan, mintha lottózni mennél, és a hátuljára írnád az X-eket...
2023. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor marad a háló zsák? Vagy ki mit javasolna? Azért 3nap az 3nap. És sajnos 3napig kise lehet jönni a kórházból. Szóval nem opció hogy este megyek szállodába vagy bárhova.
2023. márc. 17. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én székkel oldottam meg amikor kellett. Bár a mi esetünkben marhára nem érdekelt a vízszintes testhelyzet, mert elaludni se tudtam az idegtől. A hálózsák esetleg megoldható, de elég macerás.
2023. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egy széket biztosítanak és ennyi. Szerintem ha viszel be magadnak hálózsákot, a földön aludhatsz, azt biztos nem tiltják.
2023. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó! :(
2023. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!