Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta tartó rosszullét...

Hetek óta tartó rosszullét mit jelezhet?

Figyelt kérdés
Legalább 6 hete folyamatosan fáj a gyomrom eleinte főleg evés után fajt de mostmár mindig. Két naponta hányinger es hanyas is jelentkezik. Hasmenés nem jellemző. Nagyon savas a gyomrom főleg este. Néha annyira erős gyomorfajast érzek hogy megbolondulok. Étvágytalan vagyok, es ha magamra is erőltetem az evest utána rossz a szajizem es hányingerem lesz. Beszéltem egy belgyógyásszal, felírt egy erős savlekotot amit 2napja szedek de most megint a semmiből jövő hányinger tort rám es egész délután tart. Foggalmam sincs mitevo legyek. Annyi betegség tünetei lehetnek ezek. Esetleg van valakinek valamilyen meglátása ? 20/L

2023. márc. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Hát sajnos tippem nincs, de hasonló helyzetben vagyok. 6 hete kaptam el valami rohadt vírust, azóta szinte teljesen hasonló panaszaim vannak. (A vírus csak sima lázas, fejfájós volt) Savlekötőt kaptam én is, semmit nem segít, orvos csak legyint az egészre. Tudom nem nagy segítség, csak azért írtam, hátha így kicsit nyugodtabb leszel, hogy nem csak te vagy így mostanság. 19 vagyok, szóval korban is hasonló.
2023. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Keress egy másik orvost, aki rendesen kivizsgál! Súlyos bajod is lehet ilyen tünetekkel.
2023. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Refluxom van ,ugyanilyen tünetekkel, 2 napja kb nem alszom a wc felett öklendezek és hànyok.A gyomrom annyira fàj hogy leülni sem tudok ,és csak imadkozok hogy múljon már el és sirok a fájdalomtól.úgyhogy ismerős , de a savlekötőt ne add fel ilyen hamar nekem az a tapasztalatom vele hogy főleg ha már nagyon durván fáj a gyomrom kell kb 1 vagy màsfél hétig szednem mire hat.... Illetve irtad hogy étvàgytalan vagy de egy pár falat mindig legyen a gyomrodba különben marja a sav a gyomrod és ha nem eszel még jobban fàjni fog. Hànyingerre meg esetleg deadalon kúp (nemtudom hogy írják bocsi).Esetleg egy gasztroenterológus hoz menj el nekem segített. Talàn még a salvus víz segíthet, több ötletem nincs , nyilván orvos nem vagyok ,csak egy hasonló helyzetben lévő. Jobbulàst neked! :)
2023. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!