Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyvérzés kapott, mennyi az...

Agyvérzés kapott, mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Egy közeli ismerőst sajnos ma kórházba szállítottak agyvérzéssel.😔 Fél oldala lebénult, pelenkázzák. Viszont normálisan tud beszélni és képbe van teljesen.

Ct-n megállapították hogy a feje tele van vér röggel😔


Mennyi esélye van, hogy felépüljön? Mentő vitte be a kórházba.


Esetleg tudtok ajánlani olyan magánkórházat, ahol a lehető legjobb ellátást kapná? Természetesen nem számít az anyagi része, mert legfontosabb hogy felépüljön🙏


2023. márc. 23. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Van olyan aki félév elteltével remekül elvan, autót vezet stb.
2023. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül feloldani a rögöket, talán elkerülhető az újabb agyvérzés és így az állapotromlás és a halál. A felépülés még odébb van.
2023. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez a felépülés egy hosszú folyamat, csak szeretnénk ha a lehető legjobb helyen a lehető legjobb ellátást kapná.🙏
2023. márc. 23. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Neked csak ismerősöd. Feltételezem, vannak családtagjai, akik majd megoldják a lehetőségeikhez mérten.

Ma már számos terápiás kezelés elérhető, amelyekkel nagyon jó eredményeket tudnak produkálni.

Szerintem egyáltalán nem magánkórház a megoldás, hanem az otthoni ápolás mellett /természetesen HA olyan állapotba tudják hozni, hogy hazaengedhető/ a megfelelő terápia kiválasztása és természetesen rendszeres végzése.

2023. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es: Igen családtagjai rendezik majd ezt. Én csak próbálok segíteni és informálódni ez ügyben.
2023. márc. 23. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!