Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hölgyek! Nektek is ennyire...

Hölgyek! Nektek is ennyire latszik a pajzsmirigy korvonala a nyakatok ha felemelitek a fejetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy meg van nagyobbodva a pajzsmirigyem vagy ez normalis?

Nincs egyeb tunetem csak erre lettem ma figyelmes….

24 eves vagyok


[link]


[link]



2023. márc. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Normális, mert nem vagy csonttá-bőrré aszva.
2023. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megnagyobbodva, nem is látszik a körvonala... Normális.

Te vagy enyhén hipochonder.

2023. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lenne nagyobbodva, azt anélkül is észrevennéd, hogy felemeld a fejed, és mások is látnak. Tapasztalat.
2023. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit látsz pajzsmirigy megnagyobbodásnak, mert a pajzsmirigyed egyáltalán nem látszik. Ha a nyakad kétoldalán lévő kicsit kidudorodó részre gondolsz azok a fejedet tartó nyakizmok, a pajzsmirigy a légcsőhőz simul, beljebb van mint az említett részek.
2023. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem megnagyobbodott a pajzsmirigyem és befelő nő a göb a bal oldalon (kb. tojásnagyságú és a szegycsont alatt van az alja). Az is csak picit látszik és inkább kitapogatható puha kis csomó. Ahogy 4-es irja, ami a te képeden látszik az nem az aminek te gondolod. Szép nyakad van, nincs vele semmi baj.:-)
2023. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!