Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsibbadás, szédülés, látás?

Zsibbadás, szédülés, látás?

Figyelt kérdés

lassan két hónapja zsibbadnak a végtagjaim, néha ez gyengeséggel jár , ha hirtelen felállok olyan mintha elmosódna a kép és gyakran látok napközbe fekete foltokat, egeszseges eletmodot elek sportolok , vitaminokat rendszeresen pótolom szóval nem értem mi lehet ez

valaki valami tipp hova forduljak vagy esetleg amin valtoztassak?

16/f


neurologia vizsgalat rendben, koponya ct negativ



2023. ápr. 3. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már megvolt a neurologiai vizsgálat, és a koponya CT is negatív lett, akkor azt javaslom, hogy keresd fel belgyógyász vagy endokrinológus szakorvost. Az általad leírt tünetek ugyanis összefügghetnek az anyagcsere betegségekkel, például a pajzsmirigy problémákkal vagy a cukorbetegséggel.


Ezenkívül az általad leírt tünetek a szív- és érrendszeri betegségekkel is összefüggésbe hozhatók, például a vérnyomás problémákkal. Az orvosod megfelelő vizsgálatokat tud javasolni, például vérnyomásmérés, vérvizsgálatok, hormonvizsgálatok, hogy segítsen meghatározni a tünetek okát és meghatározza a megfelelő kezelést.


Emellett a megfelelő pihenés, az egészséges étkezés, és a rendszeres testmozgás továbbra is fontos, és segíthet a tünetek javításában. Az orvosod által előírt kezelések, gyógyszerek és életmódbeli változtatások segíthetnek enyhíteni a tüneteket és javítani az általános egészségi állapotodat.

2023. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
1-esjókat írt.Fogadd meg a tanácsát, és kiegészítésül cseréld le kereskedelemben kapható élelmiszernek látszó tárgyakat (feldolgozott élelmiszerek) emberi táplálékra.
2023. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok , járok focizni és edzőterembe is, magamon azt vettem észre mintha folyamatosan gyenge izoázzal küzködnék , köszönöm a választ megfogadom
2023. ápr. 4. 16:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném EKG vizsgálatom is rendben volt nyugalmi állapotban és cukrot is mértem ezért nem tudom megállapitani miis lehet ez,
2023. ápr. 4. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!