Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kankóval meg tudom az anusom...

Kankóval meg tudom az anusom is fertőzni?

Figyelt kérdés
Tegnap diagnosztizaltak, már ment a hasam az injekciotol, de most ott is szúr már.

2023. ápr. 5. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg tudod az anusodat is fertőzni a kankóval.

A gonorrhoea (vagy tripper, vagy kankó) egy szexuális úton terjedő fertőzés, melyet a "Neisseria gonorrhoea" baktérium okoz.

A(z injekcios) kezelessel az az orvosod cela, hogy megolje (eltuntesse) ezt a bakteriumot a testedbol; fuggetlenul attol hogy az hol van; ha az anusodban van, akkor ott.

Egy bakteriumrol van szo, amit te, a sajat kezeddel, akarva - akaratlanul, oda tudsz transzferalni, ahova akarsz.

2023. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az injekciót megkaptam de nem tudom h kiolte e lehet nem olt meg semmit…
2023. ápr. 8. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Egesz gyorsan mukodik a Ceftriaxon nevu gyogyszer. Sokan mar napokon belul jobban erzik magukat.

Azonban ez nem jelenti azt, hogy 100%-osan sikerult minden gonorrhoea bakteriumot megolni. Ha okos vagy, ismet csinaltatsz egy vervizsgalatot. Es ezt megcsinaltatod, attol fuggetlenul, hogy eszlelsz tuneteket, vagy nem.

Mert, ferfiaknal, a fertozesek 10%-a tünetmentes.

A kezelése egyszerű, de ha nem kezeltetsz egy olyan fertozest, amirol neha nem tudsz, akkor az súlyos szövődményeket okozhat.

2023. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!