Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segítene elemezni a...

Valaki segítene elemezni a vér és vizelet vizsgálatom eredményét?

Figyelt kérdés

Holnap viszem le a körzeti orvoshoz, de addig is kíváncsiságból próbáltam utána nézni, hogy mégis mire számíthatok.


Tompa alhasi fájdalom miatt elküldött UH-ra, ott megvastagodott bélszakasz látszott a sigmabélen (valami gyulladás, a diagnózis diverticulosis volt a papíron), ma volt meg a labor, amiről már csak az éhgyomri vércukor hiányzik.


Én laikusként a bilirubin-nál látom, hogy magasabb valamivel, a többit a normál tartományban látom, de olvastam hogy ez sokszor nem elég, meg az orvos az összképet nézi.


De szívesen veszek észrevételeket. :)

Bilirubin miért lehet magasabb? Hogy lehetne csökkenteni?

Milyen ez a vérkép?


A bélgyulladásból pedig úgy néz ki sikerült (lekopogom) kigyógyítanom magam napi 1-1,5 liter gyógyteával (direkt vastagbélre 5 féle tea keveréke), talp reflexpont masszírozása, reggel 2dl búzafűlé por, meg szedtem 1 hétig gyulladáscsökkentőt.



2023. ápr. 12. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:

Küldöm a linkeket, ha valaki ide tévedne. :)


[link]


[link]

2023. ápr. 12. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bilirubinod se magas, ha a határérték 2-3x-a lenne, akkor.
2023. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tokeletes verkep.

Az az icike-picike elteres meg annyira nem erdekes, nincs vele teendo.

Lehet pl pont a sok gyogyteatol meg a ki tudja milyen egyeb cuccoktol, amivel eppen akkor egy kicsit leterhelted a majad meg a vesed.

De ennyi elteres nem szamit.

2023. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!