Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztam és egyfolytában...

Megfáztam és egyfolytában vizelési ingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

három napja vagyok beteg, szinte minden nap van lázam vagy hőemelkedésem és már nagyon köhögök is. az orvosommal csak telefonon beszéltem, kiírt erre a hétre és ennyi. viszont három nap után már kezdem azt érezni hogy egyfolytában pisilnem kell és égető érzést érzek ott lent. kezdek aggódni. valaki mással történt már hasonló? ugye nem feltétlen felfázás? ha igen, akkor mindenképpen forduljak vele orvoshoz vagy van esély arra hogy elmúlik szépen lassan a többi tünettel együtt?

16/L



2023. ápr. 14. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosnak szólj, kapsz antibiotikumot. Ezen felül vörös áfonya és hasonlók is hasznosak, de antibiotikum mellett, nem helyett.
2023. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen el kell menned orvoshon. Nem akarlak ijesztgetni, de nekem màr volt ilyenem, és később mégkomolyabb lett a dolog, amiért nem mentem el időben.
2023. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előző is írta. 15 évesen volt húgyhólyag, húgycső és vese gyulladásom. Àllandóan azt éreztem hogy pisilni kell, és mikor pisiltem az nagyon fàjt, égetett ott lent.
2023. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! felhívtam a háziorvosom, azt mondta menjek be és beszélünk hogy kell-e valami gyógyszer és ad beutalót valami bakteriológiára vagy hova. nem is tudom minek örülnék jobban, egy felfázásnak vagy valami fertőzésnek…
2023. ápr. 14. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Felfázásod vagy, ill. fertőzésed, az ugyanaz népiesen felfázás. Hogyhogy minek menjél el arra a vizsgálatra? Mert az orvos akarja tudni,hogy milyen jellegű a fertőzésed, hogy annak megfelelő gyógyszert adhasson. Mindenképpen csináld, amit mond, mert még a vesédre is ráhúzódhat, ha sokáig nem kezelik megfelelően. És ugye tudod, hogy ha antibiotikumot kapsz, azt két hétig kell szedni, akár meggyógyultál, akár nem, mert különben visszaesel.
2023. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!