Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha elkezd Remegni a szivem,...

CHRISS2 kérdése:

Néha elkezd Remegni a szivem, miért? vagy fel gyorsúlni Nagyon fèlek !

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez ??

23-éves vagyok F-

Pár évvel ezelőt már volt ezzel

Problémàm, voltam Szívdokinál is stb. 24 òrás cucc is volt rajtam ami méri a Pulzust vérnyomàst , akkor nem àllapitottak meg nagyon semmit , ráfogtàk panikbetegsegre . De hàt én nem vagyok pánikos kiegyensulyozott vagyok Sportolok


Igaz néha keveset iszok

És dohányzom de mátòl nem gyujtokra meg fogadtam. Tudna valaki tippet adni mi lehet ez ?? Nagyon félek és kellemetlen hogy Random mòdon rámjöm ez a szív dobogás vagy mint ma a szív remegés,


Mikor levegőt veszek akkor mintha egy élesebb levwgő átjarna a torkom es a gyomrom es utána kezd el össze vissza dobogni a szívem fiatal vagyok mèg a halálhoz .



2023. ápr. 22. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Mámint keveset iszok vizet !😃

Azt kihagytam hogy alkoholt végkép iszom ..se drog semmi ilyesmi.

2023. ápr. 22. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem jò hatàssal van a szervezetednek, hogy kevesebbet iszol a normàlisnàl. Jò ha tudod, mire hat a kevés viz fogyasztàsa, pl; gyakori fejfàjàs, szàraz bôrt lehet kapni tôle, emésztési nehézséget okozhat, keringési gondokat,àllandò fàradsàgot , csôkkenti a konzentàciòs képességedet.
2023. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elnkellene menned egy EKG vizsgàlatra!
2023. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam EKG akkor nagyon minimális szivritmuszavart állapitottak meg , igen szerintem is a víz a ludas, mátol oda figyelek mert gondolom nem kap annyi oxigent a szív es nem tudja meg feleloen pumpálni a vért.. ezeért így jelez cigit is leteszem vegleg .
2023. ápr. 22. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok folyadékbevitel, leginkább víz, nulla koffein vagy minimális, magnézium szedése pár napig hétig, majd ezt időszakosan ismételheted, kamillatea ami még nyugtató hatásával összerendezi a bezavarodptt ritmust, és ha végképp semmi nem segít, galagomyatea vagy kapszula szedése ezt is periodikusan alkalmazni. Sportot ne hagyd abba az jót tesz, feltéve ha hobbi szinten folytatod. Nyugi én negyven éve ezzel élek.
2023. ápr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös meg nyugodtam kicsi köszönöm esetleg ha lessz majd időd privátba tudnank váltani pár szòt? Érdekelne nálad hogy keletkezett es mennyire nehez ezzel egyutt élni ?
2023. ápr. 23. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!