Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi fog történni az első...

Mi fog történni az első gasztroenterológia konzultáción?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,nő. 2 hete kezelgetnek proktológiai dolgokkal. De most nyákos széklettel küzdök, valószínű feljebb van a gond. Mire számítsak első körben? Rettegek :(

2023. ápr. 23. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Semmi, elkéri a pénzt oszt csá
2023. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kikérdezi a panaszaidat, aztán megmondja milyen vizsgálatok szükségesek. Esetleg felír valami gyógyszert ha úgy gondolja nincs szükség vizsgálatra.
2023. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másodiknak koszonom az érdemi hozzászólást! 😊
2023. ápr. 23. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

SZia kérdező!

Régi kérdés, de hasonló gonddal küzdök, mint te - nyálkás széklet, vagy nyálka magában - holnap megyek, de már most félek. Neked mi volt, jobban vagy azóta?

2023. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia. Vastagbélgyulladásom volt. Meg is kellett tükrözni,hogy kizárják a nagy bajokat.

Azóta elhagytam a glutént, laktózt,a gyulladás megszűnt, de sajnos élethosszig tartó önkontrollt es odafigyelést igényel ez a dolog most már nálam. A tükrözés borzalmas volt, szivem szerint soha többet nem vállalnám, de párévente kelleni fog :/

Neked mit mondtak?

2023. okt. 5. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy visszaírtál!

Nagyon sajnálom, de "legalább" nem a fekélyes fajtát találták, hanem valami ételektől hajlamos begyulladni a hasad?

Én tegnap voltam konzultáción, vittem egy rakat leletet, amiket eddig magánban végig zongoráztam:

teljes vérkép, UH, intolerancia, proktológiai visgálat.. Nem tudom, hogy ezek neked már mutattak-e eleve valami bajt?

Nekem ezek alapján, meg az elmondottak szerint nem javasolt tükrözést a doktor, mert nem olyan jellegűek a tünetek, inkább stressz/IBS-nek tűnik.

Egyedül egy széklet crp-re küld még el, de ha az is negatív, nem tükrözne és beigazolódik, hogy idegi alapú, vagy valami a bélflórám szedte szét.

Nagyon remélem, hogy igaza lesz, és nem lesz jele ilyesminek. Jövő hétre foglalok rá időpontot.

2023. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!