Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete náthás vagyok és nem...

Egy hete náthás vagyok és nem akar elmúlni a nátha. Mit lehetne tenni? Orrcsepp nem használ,szedek vitaminokat.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Làzad van?
2023. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs
2023. ápr. 28. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam aztán el mentem allergológushoz. Azóta rendben vagyok.
2023. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3as: valamilyen allergiád van? Mire? Ilyen sokáig, ennyire még nem nagyon voltam beteg.
2023. ápr. 28. 09:41
 5/9 anonim válasza:
Orrcseppet/orrsprayt nem szabad sokáig alkalmazni, mert hozzá szokik az orrod és csak akkor lesz kidugulva, ha használod.
2023. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még évekkel ezelőtt alakult ki az allergiám,azt hittem hogy rendes nátha és orrsprayt használtam amire rá is szoktam...már addig jutottam hogy orrspray nélkül nem mehettem sehova. Aztán rá szedtem magamat és elmentem allergológushoz,ott kiderült a porallergiám,a macskaszőr allergiàm,repce allergiàm és a parlagfű allergiàm.kaptam rà gyógyszereket amit augusztustól decemberig kell szednem minden évben. Szerencsére segítenek.


Lehet neked nincs ilyen bajod,de lehet megérne egy próbát neked is elmenni megnézetni magadat. 3-as vàlaszoló voltam.

2023. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg 1 kisüveg tormát 3 nap alatt megenni ,csak úgy, estleg mézzel ! Nekem működik !
2023. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kata-Kata ***** válasza:
Az allergiás nátha tünete a vízszerű orr folyás, sokszor elcsöppenésig. Viszkető szem kisérheti.
2023. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy allergia... :-(
2023. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!