Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbelem begyulladt,...

Vastagbelem begyulladt, vérzett is kicsit. Kaptam rá antibiotikumot,valamit javult, de nem teljesen. Ez lehet rák?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál, manuálisan vizsgált meg és azt mondta valamit érez a belek környékén, azonnal menjek mr-re. Nekem pár hete még jó volt a vérképem, ennek ellenére lehet rák? Nagyon megijesztett

2023. máj. 8. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lényeges kérdés, hogy mennyi idős vagy?
2023. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
32
2023. máj. 8. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
En csak egyet tudok mondani. Elvileg, ha mar igazan csunya lenne, a rutin verteszt mutatna elvaltozasokat. Remeljuk, nem.
2023. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szinte biztos, hogy nem bélrák. Több mint 99 százalék az esély arra, hogy nem az. Milyen doki volt ez, gasztroenterológus?
2023. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Belgyógyász. Előtte már voltam gasztrosnál, colitisre vagy chronra gyanakszik. Ezzel kapcsolatban megyek kolonoszkópiára
2023. máj. 8. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Fura, hogy az MR-t találja sűrgősnek. De ő tudja. Biztos azok közül valamelyik. Rák biztos nem. Az ebben a korban lényegében esélytelen. Jó egészséget!
2023. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi lett a diagnózisod?

Fura,hogy nem tükrözést hanem mr-t csináltak.

Jól vagy azóta?

nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Endometriózis, bélérintettseggel.
febr. 8. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!