Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? Május 7.kèn...

Mi lehet velem? Május 7.kèn kinyitottam reggel a szemem ès forgot velem az egèsz szoba egèsz nap szèdültem. Május 8.kán hajnali 3órakor alra èbredtem hogy forog velem megint a szoba nagyon erős szédülésem volt hànyin gerem volt.

Figyelt kérdés
Nagy nehezen elaludtam ès ismèt reggel 8órakkor szèdülèssel èbredtem a szemem is forgot ismét hànyinger érzet dèlfele elmult jobban lettem. Most itt 23óra 57percvan és ismèt szédülök kicsit. Fájdalmaim nincsennek. De már félek
2023. máj. 9. 05:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tegnap dèlután is szédúltem kb 10másodperceket volt egy erős szèdülèsem amitöl le ültem a földre ès elment a látásom pár másodpercre kb 4másodpercre aztán meg szünt a szèdülès de a hányinger meg maradt. Tegnap nagyon gyengènek èreztem magam. Ma meg dèlután nem tapasztaltam szèdülést csak egyszer 4óra fele ami hamar elis mult. Nem tudom mi lehet ez. Tapasztalt valaki ilyesmit?? Kèrem kihez kell fordulni? Milyen orvoshoz?
2023. máj. 9. 06:05
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Háziorvoshoz. Enni, (vizet) inni kell, vérnyomást mérni, éjjelente aludni.
2023. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neurológushoz menj és ha listára akarnak rakni ne hagyd magad, jogod van a sürgősségi ellátáshoz.
2023. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Több minden okozhatja, pl. Vércukorszint leesés! Belgyógyászhoz forduljál!
2023. máj. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre háziorvos, de igyekezz, mert ez nem játék
2023. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok rendben jövöhèt szerdán megyek haza itt vagyok a nagyszüleimnèl Brooklynban. Itt nagyon drága lenne nekem. Ha be fektetnek a korházba naponta ezer dollár.
2023. máj. 9. 18:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Ma dèlelöt mèg mamával eltudtam menni a boltba haza èrkeztünk ès kb fèlorára ismèt elkapott ez a szèdülès. De mama hívta anyát ès anya kèrdezte mim fáj. Ès nekem semmim nem remèlem nincs nagy baj hányinger èrzetem van a szèdülèstöl. Ès az a baj hogy hajnalban szèdülèsre èbredem ès egyedül vagyok a felső szinten mamáèk az alsó szinten vannak ès fèlek hogy elájulok. Csak a jövő honapban mentem volna haza de előrèb kellet hozatni az utazást ez vèget. Igen a háziorvos lessz az első. Rendben fel keresek egy neurológust. Anya is a neurológust monta meg a ful-ór,gègèszetet.
2023. máj. 9. 18:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hogyvagy? Jutottal valamire? Mi most jottunk haza NYCbol es veszedelmes szedulessel kuzdok 😭😭😭
2023. máj. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az komoly hogy kezdödöt neked ? Nekem már hálistennek elmult
2023. máj. 31. 18:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Mar kb 3.napon kezdodott mikor kint voltunk. Epp felmentunk az egyik felhokarcoloba es nagyon durvan elkezdtem szedulni.Na mondom biztos csak a magassag.De nagyon megijedtem.Es nem mult el,vegig amig kint voltunk szedultem,azota is,tegnap ertunk haza.Ma elmentem a full orr gegeszhez,irt fel Arlevertet,es mondta ha 1 het alatt nem mulik el,akkor irany a neurologus
2023. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!