Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire terheli meg a szivet...

Mennyire terheli meg a szivet 48 óra ébrenlét?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretném megterhelni csórit, így is rossz. Viszont dolgozok és éjjelbe vagyok, épp a holtpontomon vagyok jelenleg.

Mennyire terheli meg a szivet ez a szituáció?


2023. máj. 11. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri, kétszeri alkalommal, nincsen probléma. Ha ez tartós marad ott már lehetnék bajok, elsősorban vérnyomás probléma, fájdalmak a szív izom a terén a megterhelés miatt. Ne csinálj belőle rendszert, az egészség fontosabb mint a munka.
2023. máj. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eleve rossz a vérnyomásom..
2023. máj. 11. 03:25
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos az ilyen emberek élnek 50-55 évig max,és sokan nem értik miért haltak meg csak úgy ilyen fiatalon,pedig még dolgoztak is,ez az átlag felfogás sajnos. Ha eleve rossz a szíved,és olyan helyen dolgozol ahol elvárt a sok ébrenlét,illetve rugalmasnak kell lenned az alvási ciklusodat illetően inkább keress más melót.
2023. máj. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem is elsosorban a szivet terheli, hanem az agyi funkciokat veszited el, ugymint figyelem, reakcio ido, egyeb kognitiv dolgok. Masodlagos terheles a szivnek, meg az osszes tobbi szervnek, a szemedtol kezdve a kislabujjadig minden.

Attol, hogy ejszaka dolgozol, nappal aludnod kellene, hacsak nem akarsz meghalni. Es ahogy a harmas irta, de erthetetlenul le lett pontozva, az orok ejszakas vagy orok harommuszakos emberek, es orokke keveset alvo emberek nagyon fiatalon halnak (50-65 evesen), utolso par evuket demenciaban toltve, amennyiben nem vitte el oket hamarabb egy keringessel osszefuggo betegseg (agyverzes, infarktus es hasonlok).

En dolgoztam ejszakaskent, itt 2,5szeres penzt adtak erte, csinaltam 2 evig, felretettem egy csomo penzt, vettem egy hazat, es ma mar csak nappali muszakban vagyok hajlando dolgozni. Ha jot akarsz magadnak, aludj napkozben, legalabb 6-8 orat (a nappali alvas egyebkent sem egyenerteku az ejszakai alvassal)

2023. máj. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Aki itt merészel igazat írni,és feketén fehéren,ha olykor nyersen is leírni ami a valóság akkor könnyen lepontozzák az embert,mert szeretnének mindent "rózsaszín ködben" látni,de sajnos attól,hogy kevesebb a pontunk attól még nem csökken a dolog valóságtartalma sajnos,pedig én is szeretném.
2023. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lepontozást itt le kell sz*rni. Nem realisak a pontozasok
2023. máj. 11. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!