Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezhet az, hogy egyre...

Létezhet az, hogy egyre durvább lefolyású egy megfázás?

Figyelt kérdés

Életem során , nyilván nagyon sokszor voltam már megfázva. A leghosszabb idő kb 4 nap .. és helyre jövök.

De most???!!!! Két hete nem tudok kilábalni belőle , és ennyire durvanak sosem éreztem még. A torkom kb NON-STOP fáj! Nyelésnél bek*kálok , az orrom folyton bevan dugulva , de úgy folyik hogy az brutális. Ti tapasztalatok hasonlót???


2023. máj. 11. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem megfázás, hanem vírus fertőzés. Fordulj orvoshoz!
2023. máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen akkor, ha valami komolyabb vírusfertőzés van, esetleg az illető állandóan olyan környezetben van, ahol folyamatos a fertőzés veszély, vagy valaki vegyszerekkel dolgozik, stb.
2023. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, labort is néztek igazából semmi komoly nincs! Meg antibiotikum sem kell rá. Nincs fertőzés , egy egyszerű megfázás , ami ennyire elfajult manapság . Beteg a világ , úgy ahogy van!
2023. máj. 11. 07:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy beteg a világ, de vírusfertőzésre nem hat az AB.
2023. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez virusfertőzés, lehet hogy influenza, mononucleosis, de igazából bármi más is lehet. Majd kihevered.
2023. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En harminc eve is voltam harom hetig beteg. Leggyakoribb a felulfertozes, mikor egy virus, ami nem feltetlenul influenza, lehet mezei natha, megfazas ( ez is virus, csak nem mastol kapjuk el), es menetkozben bakteriumok is tamadnak, es mar torokgyulladas, mandulagyulladas vagy horghurut lesz.

Amugy az influenza valtozik folyton. Most pl egy olyat kaptunk el mi is a ferjemmel, hogy lazunk se volt, igazan levertek se voltunk, de undoritoan es maskepp fajt a torkunk es joval tovabb. Aztan mi kijottunk belole. A Nurofen gyulladascsokkento hatasa eleg hamar beutott, mikor bevettem vegul.

2023. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!