Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig fertőz? Meddig...

Mennyi ideig fertőz? Meddig lappang? Gyerkőcöm elkapott valamilyen szájfertőzős vírust. Hólyagok voltak a szájában. Én is beleestem, nekem a mandulám fáj és az ínyem, hólyag nincs rajta. Meddig lappang egy ilyen vírus? És hány napig fertőz?

Figyelt kérdés
Az első tünetektől számítva. Mikor mehetünk közösségbe.
2023. máj. 13. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fiam is folyamatosan elkapja az oviban, mert nem mosogatnak rendesen a buta ovónők, aztán meg mi is elkapjuk tőle itthon. Menjetek a háziorvoshoz és adni fog ilyen speckó öblögetőt.
2023. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Visszafertőzhetem?
2023. máj. 13. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez herpesz lesz és igen, visszafertőzheted.


Míg el nem múlnak a hólyagok nem mehet közösségbe, és készülj rá, hogy innentől kezdve akármikor előjöhet, mert a herpes simplex nem irtható ki a szervezetből.


Nekem 14 évesen volt ilyen, azóta évente van. Elég annyi, hogy legyengült kicsit az immunrendszerem, vagy nem normálisan mosták el pl az evőeszközt étteremben és máris kijön.

2023. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És milyen reakcióra lehet számítani ha esetleg én átadtam valakinek?
2023. máj. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!