Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindkét pajzsmirigyem megnagyo...

Mindkét pajzsmirigyem megnagyobbodott (40-50 mm-es), Műteni kellene mert göbös (azt hiszem többszörös göb), A műtétről és a következő hetekről tudnátok írni? Esetleg Gyöngyösön Műtöttek, tapasztalat stb...

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosod részletes tájékoztatást ad. Fordulj hozzá.
2023. máj. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

DE jó fej vagy! Bocsi hogy ezt írom, de elolvastad kérdésem? Az orvossal már beszéltem, de neki még meg vannak a pajzsmirigyei. Olyannal szerettem volna beszélni akinek kivették mindkettőt. Milyen az élet pajzsmirigy nélkül.....

Szerettem volna privátba pár e-mailt váltani ilyen emberrel. Köszönöm, hogy hozzá szoltál

2023. máj. 21. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jusson műttetni a göbös pajzsmirigyedet másod vélemény nélkül! Ez népbetegség, szinte a vizsgált emberek 30-40%-ának göbös a pajzsmirigye!

Férjemnél ugyanez volt/van. Miskolcon (ott lakunk, de én Gyöngyösön dolgozok)vizsgálták és derítették, ki hogy göbös pajzsmirigye van. Ott rögön műtétre küldték.

Itt Gyöngyösön van egy országos hírű pajzsmirigy szakambulancia (Dr. Solymosi Tamás)akihez elmentünk másodvéleményért. Le volt döbbenve, hogy mit művelnének Miskolcon egy ártatlan elváltozással.Elmagyarázta, hogy miért nem kell műteni a férjemet, és pajzsmirigy kontroll is max 3 évente javallott, hogy valami változott-e. Szóval így nem lett műtét (ez 2019-ben volt) azóta volt egy kontroll, semmi változás a férjemnél.

2023. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne műttesd meg, én több mint 10 éve kértem másodvéleményt, azóta is vígan élek a pajzsmirigyemmel, hormont sem kell szednem.
dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!