Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziásokhoz szól a...

Epilepsziásokhoz szól a kérdés. Mi váltja ki a rohamaid?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon ritkán vannak, utoljára 4,5éve volt és ami kiváltotta az volt hogy véget ért a gimi, érettségi stressz még bennem volt, ezért amikor felhúzott egy családtagom akkor végem lett hirtelen. Nagyon kellemetlen volt az új párom előtt ez mert nem tudta hogy nekem lehet rohamom.

Most felmondok a melóban még sajnos párszor papirozni be kell menni és ez is nagy változás. Most is rosszul vagyok. Fogadjam el a sorsom vagy van valami technika hogy megnyugodjak ha keményen bekóstolnak a kollégák?


2023. máj. 15. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a stressz, szorongás, lelki terhelés váltotta ki leginkább. Valószínűleg neked is ez.


De egyébként diagnosztizált epilepsziás vagy?

2023. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ismétlődő minták nézése,hangos zene,és fáradtság. Meg sokszor nem tudom,mitől van
2023. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem kialvatlanság, túl sok stressz, mozgás utáni hiperventilláció, és túlzott felmelegedés a trigger-jeim.


nagyon nagyon fontos hidratáltnak lenni! nyár elején többször rosszul lettem mert nem szabad nagyon felmelegednem, de mikor elkezdtem napi 3.5-4 liter vizet meginni mar a hőségtől se és a mozgás utani zihálástól se lett bajom.


azt hozzatenném hogy nem rángásos tónusos-klónusos rohamaim vannak hanem másfajta enyhébb lefolyású

(a dokim komplex partiálisnak mondta annak ellenére hogy nincs teljes szakadás a külvilággal. kicsit impared az awareness)

2023. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!