Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire hatásos így a gyógyszer?

Mennyire hatásos így a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Nemrég írtam ki hasonló kérdést, de ott inkább azzal volt a baj, hogy szinte alig tudom lenyelni a Bolus adstringenst, és már törni akartam stb., most már szerencsére lemegy, de néha nehezebben, így egy kicsit most másra lennék kíváncsi.


Nem vagyok az a fajta, aki nehezen iszik meg gyógyszert, de ez valamiért nehezen megy le néha.


Napi 3x2-t kell meginnom, és néha lemegy 1-2 nyelés után, néha azért megpihenek, és megint megpróbálom. Na ilyenkor már kicsit elkezd nedves lenni, olvadni ugye a víztől, amiket nyeltem rá. Ez nem gond? Így is hatásos? Nincs ezen valami bevonat, hogy a bélbe jusson, ami így leázna (mondjuk akkor nem tudom mit kezd a savval, ha a víz 1 perc alatt lekapja)?


Amúgy hatásosnak tűnik, első 2 darabtól jobban lettem, aztán tegnap étvágyam is lett már, 3-4 nap erős diéta után megéreztem a rántott hús illatát és muszáj volt ennem egyet, ami egy kicsit megint elbánt velem, nagyot ugrottam sajnos, megint ment a hasam így. A székletemet is elszínezte már sötétre, így gondolom oda megy, ahová kell.


Bocs a hülye kérdés miatt, csak ha így nem okés, nem nyomom magamba feleslegesen, mert most már úgyis a végén járok, csak unom már a WC-n ülést. 😅


2023. máj. 16. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Szia! A hatásosságát tekintve az általad felvázolt eset semmilyen módon nem befolyásolja.
2023. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Szinte már semmi bajom, hasam nem megy, lassan elhagyom, vagy 1-2x egyet iszok még. Bár nem értem mi ez, lehet pszichés.


Reggel pl. kómásan nem érdekelt, simán lenyeltem egymásután a kettőt, most pedig megint nehezebben. Azt hiszem 8x2-nél járok, ritkán még csikar a hasam, de már tudok enni rendesen, úgyhogy lassan hagyom.

2023. máj. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!