Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez arcüreg gyulladás?

Lehet ez arcüreg gyulladás?

Figyelt kérdés
Mozgásra éles fájdalom a fejem jobb részén, a jobb felső fogsorom fáj, de leginkább egy fog. Az orrom alatt is jobb oldalt ha kicsit megnyomom, az arcom enyhén dagadt. Folyik az orrom, de ilyen tipikus bűzös váladék nincs és láz sem.

2023. máj. 21. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az arcuregem kronikusan faj, olyankor fogaimba sugarzik. A valadek napokkal, hetekkel kesobb tavozik, amig faj, nekem nem jon semmi. Nincs hoemelkedesem. Egyik oldalon olyan a koponyam, hogy nem jol szelel az az orrlyukam.
2023. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az egyik foga van begyulladva, ha ennyire pontosan egy fogra meg tudja mondani a fájdalom epicentrumát és az sugárzik fel az arcüregbe, ingerelve a mirigyeket, ami az orrfolyást eredményeti. Az arcüreggyulladást tipikusan követi a "telt arcüreg" érzet előrehajoláskor és a zöldes-sárgás orrváladék, ami a fertőzésre utal.
2023. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Javasolnám egy fogorvos felkeresését.
2023. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!