Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Március vége óta faj a bal...

Március vége óta faj a bal mellem. Tapintásra nem érzek benne csomót. Január végén szültem. Nem szoptatok. Volt-e már hasonló valakinek? 28 éves leszek úgyhogy velem egykorú válaszát keresem. Mammográfia+Uh elsőnek június 14.-en lesz

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A fajdalom legtöbbször hormonális eredetű és teljesen ártalmatlan. Főleg ha majd lesz mammo+uh és azon se fog semmi látszódni.
2023. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy mellben is jelentkezhet ? köszönöm a válaszod! Nyugtató mindenképp. 🙏☹️
2023. máj. 25. 08:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szoptatsz vissza fejlődnek a tej mirigyek + hormonális hatások. A mammográfia biztosan megmutatja ha van probléma.
2023. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszönöm azért a választ. Esetleg még valaki akinél volt is ilyen probléma?
2023. máj. 25. 12:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok újra. Csak 2 esetről tudok beszamolni, de abból most egyik se érint téged.


Az egyik amikor ciklikusan főleg a menstruáció előtt fáj a mell, a másik meg amikor a szoptatás alatt pl nem tud rendesen kurulni a mellbol a tej és azokból a rosszabbik esetben talyog alakul ki.


Ezek se életveszélyes állapotok. A talyogot is le tudják szívni és antibiotikummal megszunik a gyulladás.

2023. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy újra írsz.

Igen,csak az az igazság, hogy sose szoptattam.

Ítélj meg nyugodtan de nem szerettem volna (ennek is van miérte) a kórházba kaptam egy gyógyszert amitől a tej “megszűnik” (itt Németországba másképp állnak hozza mint nálunk otthon ,ha így döntesz hát ez van, de a gyógyszert sem fontos be venned én be vettem) tehát én nem hinnem hogy a tej lenne a probléma.


Talyogot lehet érezni egyáltalán amúgy tapintással? Se lázas nem vagyok se nem piros a mellem semmi olyan jel kívülről nincs.

Tok normális annyi ,hogy faj a bal mellem nem felül hanem alul kivéve akkor nem faj ha ülök de ha mozgok akkor ja kellemetlen+fájdalom . Tudom tisztában vagyok vele hogy csak az orvos és a mammo+Uh fog tudni többet mondani. Csak gondolom írok ide hátha valakinek volt Mellfájdalom egy oldalú és meg sem találtak semmit. Mert bizony június 14 még messze és már szörnyen aggódom 😪

2023. máj. 25. 14:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Bárhogy is alakuljon én ide ki fogom írni, segíteni ezzel az aggódó nő társaimnak.
2023. máj. 25. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A talyogosodast észre vennéd. Nagyon fáj és akár lázas is lehetsz.


Nálad valószínűleg a mirigyek dolgoznak csak.

2023. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,meglátjuk elég érzékeny két napja a bal mellem. Igaz meg kellene jöjjön a menstruációm pár napon belül de így ilyen.. na ja változhat végül is sok minden várandósság után ☹️
2023. máj. 25. 18:54
 10/13 NTBS ***** válasza:
59%
Orvost kérdezd.
2023. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!