Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oregedesi folt, májfolt?...

Oregedesi folt, májfolt? Ennyi idosen??

Figyelt kérdés

22eves vagyok.

Par hete elkezdett eloszor az egyik kezemen majd a masikon is apro barna foltok elojonni, egyre tobb ugy veszem eszre.

Nem szolariumoztam mar vagy egy eve egyszer se elotte is alig par alkalmat alig napoztam iden meg is elojottek valamiert ezek a foltok. Nem valtozott az etrendem stb

Mindenki arra tippel oregedesi foltnak nez ki de hat 22 evesen????

Nagyom zavar aggaszt megnezetnem de egesz evre lezartak az idopontokat a korhazba mert tele vannak.. masik telepules szakrendeelese nem fogad mert nem ott lakok.. maszekba 20ezret nem igazan tudok most kifizetni .. foleg ha tenyleg annyit mond pigmentfolt koszonom tavozhat…

Valakinek volt hasonlo? Csatolok kepet.


[link]

[link]



2023. jún. 1. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Pigmentfolt
Májfolt
Ne aggódj
Nézesd meg
4 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Az egyik kepet valamiert nem toltotte fel megprobalom ujra. Sok apro a kepen nem is latszik azok szeplo szeruek, de eloben nem epp

[link]

2023. jún. 1. 17:41
 2/3 A kérdező kommentje:
2023. jún. 1. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Igen, valószínűleg pigmentfoltok, van aki hajlamosabb rá, nem kell hozzá szoli, meg direktben délben napozás. Nyáron jobban előjönnek, majd ahogy egyre kevesebb UV sugárzás éri a bőrt, télen kicsit elhalványodnak. De eltűnni már nem fognak. Javasolt, hogy a kezeiden, karjaidon, melleden, nyakadon legalább márciustől késő őszig használj fényvédőt, MINDEN NAP. Így a továbbiak kialakulását valamennyire gátolod, valamint a bőrrák kockázatát is csökkented.

Ennek ellére, mivel bőrgyógyász nem vagyok, javasolt természetesen megnézetni, 20 ezret csak kinyögsz valahogy.

2023. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!