Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a duzzanat a karomon?

Tomy88trance kérdése:

Mi lehet ez a duzzanat a karomon?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy 34 éves férfi vagyok.Olyan gondom van,hogy a napokban a karomon észrevettem az ér mellett egy kemény fájdalom mentes,nem viszkető,nem piros kb. borsónyi vagy minimálisan nagyobb duzzanatot. Nem mozgatható, hova fordulhatok ezzel vagy mi lehet ez?

2023. jún. 5. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Pattanás?
2023. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyám azt mondaná,hogy "ott jon ki a hulyeseg,fiam!"

De en azt javaslom,hogy egy rutin haziorvosi vizsgalat mar tobbet tud mondani rola. Ha nem mulik el,akkor mindenkeppen fuss ossze a dokiddal.

10p kb az egesz.

2023. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
háziorvos/bőrgyógyász
2023. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Nem nem pattanás, azt azért felismerem. :)

2. Akkor mindenképp előbb házi orvos és ő majd tovább küld ahova kell? Hát , az én orvosomnál egy fél nap inkább :| :D

3.Köszi neked is! :)


Gondoltam hátha van itt valaki akinek volt vagy van hasonló és többet tud mondani.

2023. jún. 5. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már bejutottál :) úgy értettem :)



"2. Akkor mindenképp előbb házi orvos és ő majd tovább küld ahova kell? Hát , az én orvosomnál egy fél nap inkább :| :D"

2023. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!