Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfél hete köhögök, 2 percenk...

Másfél hete köhögök, 2 percenként, torkom száraz, nagyon horkolok és nyelésnél mintha valami gombóc lenne a torkomban. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Ambrossolt szedtem eddig, doki adott most antibiotikumot. Valaki tapasztalt már hasonlót? Félek, hogy valami a torkomban nem stimmel, de fül-orr gégészet nem ebben a hónapban fog fogadni. Nagyon durván horkolok, csont száraz este a szám emiatt és a barátnőm is kezd ideges lenni.😂 eddig egyaltalan nem horkoltam, max hangosan szuszogtam, mikor nagyon kimerult voltam :)
2023. jún. 8. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szárazság a torkonban és vettem rá glicerines cukorkát a Gyógyszertárban lehet kapni,- már sokkal jobb.
2023. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!