Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy hasnyálmirigyrákom van? Sokat fájt a hasam már szinte minden napossá vált elmentem kivizsgálásokra és kiderült mia baj. Én már nem lakom a szüleimnél de viszont elsem merem nekik mondani.

Figyelt kérdés
Az orvos szerint még az elején vagyok nincs minden remény veszve. Mivel elmultam 18 így mondtam az orvosomnak aki diagnosztizált hogy a szüleimnek majd én szeretném elmondani.
2023. jún. 9. 22:11
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ide leírtad. Elmondod mi volt a tünet, voltál orvosnál és ez a diagnózis. Kiegészítve azzal hogy mi a további teendő.
2023. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

általában a hasam felső részében jelentkezik a fájdalom és a hát felé is kisugárzik, éles, de közepes vagy elviselhető mértékű fájdalmat érzek A fájdalom gyakran intenzívebben jelentkezik az éjszakai órákban, és enyhül, ha előre hajolok. Az orvos szerint a kezdeti stádiumban vagyok és a hasnyálmirigyrák sokáig tünet mentes csak akkor okoz tünetet ha átéttek jelentkeznek.


Én úgyérzem hogy fáj a köldökóm is. Igazából voltam hasi ultra hangon háziorvosnál nőgyogyásznál


laboratóriumi, ultrahangos, röntgen- és komputertomográfiás (CT) vizsgálaton. És kiderült a probléma.


Fogytam annak ellenére hogy nem fogyozom

2023. jún. 9. 22:36
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén el kell mondani mindent.

Nem egyszerű, ezt nekem is végig kellett csinálni.

2023. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Komolyan? Teis végig csináltad?


19éves lány vagyok a fönökömnek betelefonáltam hálistennek megértö és nem fog kirugni kapom a táppénzt amúgy itt vagyok Debrecenben az onkologián nem engedtek haza engem. Már anya hívott de nem mertem neki felvenni a telefont irtam neki hogy lemerült a telefonom. A hugommal irtam Viberen szóval nyugalom van. Be írtak kemoterápiára hétfőn 11:00 órára most olvasok utána hogy milyen a kemó azt hallottam hogy rosszul leszek utána.

2023. jún. 9. 22:45
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű. Remélem még időben vagy és hatni fog a kezelés.

Sajnos muszáj lesz elmondanod a családodnak, mivel a kemoterápia miatt rettentően legyengülhetsz, és segítségre lehet szükséged. Kitartást és sok szerencsét!

2023. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm. Félek igazábol 2órára lamon innen. Most azt sem tudják hogy itt fekszem a kórházban úgy tudják othon vagyok. Még azt sem tudják hogy vizsgálatról vizsgálatra mentem apa kifog készülni anyáról ne is beszéljünk. Föleg van egy autista báttyám enyhe autista.rendben alszom jóéjszakát holnap leírom anyának.
2023. jún. 9. 23:11
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írd le, hogy megnyugodjanak, hogy kezelik és az orvos szerint "Az orvos szerint még az elején vagyok nincs minden remény veszve".
2023. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Mond el kérlek, a kemo mellékhatása miatt előbb utóbb kiderül és szülőként is szörnyű nem az elején tudni. neked teljes gyógyulást kívánok. Ne akarj egyedül megkuzdeni ezzel!
2023. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
81%
Kérlek ne olvasgasd előre a kemo mellékhatásait. Minden szervezet máshogy és más mértékben reagál a kezelésre. Ha valami közben lenne úgyis tájékoztatna az orvos, hogy ami a te panaszod mennyire normális vagy ritka.
2023. jún. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ez nem egyszerű.
2023. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!