Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorszáj fájdalom, gombóc a...

Gyomorszáj fájdalom, gombóc a torokban, gyomorégés, hányinger lehetséges Reflux áll a háttérben vagy esetleg más valami?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök hányingerrel (5-6év) régebben csak evés után már most ha eszek, ha nem, akkor is érzem. Egyre súlyosabbak a tünetek

Mostanában ég a gyomrom gombocót is éreztem a torkomba..

Hányingerem van nagyon

És most kiba**** fáj a gyomorszájam. Voltam orvosnál, korházba is, a savelkötőt mindennap megiszom

Julius 4.-re van időpontom gyomortükrözésre, ezekkel a tünetekkel esetleg nehéz vizsgálatom lesz?


2023. jún. 24. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd bódításban a vizsgálatot! Nekem már többször csináltak gyomortükrözést, éber állapotban kellemetlen, de bódításban semmit nem éreztem.
2023. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lelki oka is lehet sok stressz és pánik.

Meg valami olyan dolog, ártalom, igazságtalanság az életedben, amit " nem tudsz lenyelni"

2023. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bódítást azt állja a TB? Vagy külön fizetnem kell érte?
2023. jún. 24. 20:56
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Válasz adónak

Igazából már azt az igazságtalanságot nem bírom lenyelni hogy miért vagyok ennyi éven keresztül így? Ha hívnak a barátaim menni nem tudok sehova..Utazni autóban sem tudok mert nagyon kellemetlenül érzem magam bepánikolok a hányás miatt és izzad a tenyerem, remegek

Jogosítványt sem tudok szerezni

Mert egyszerűen képtelen vagyok bármit csinálni..😞 Dolgozni sem tudok elmenni, és vágyok mert csak 19 fiú vagyok, Vannak olyan napjaim amikor kicsit jobban vagyok és kicsit jobban tudom magam érezni de a hányinger ugyanúgy van Szóval ez a dolog bánt csak…Semmi más

2023. jún. 24. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!