Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem múlnak el a kéz ujj...

Nem múlnak el a kéz ujj szemölcsök most mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Olyan rossz az orom is rossz ugyanígy ahogy eddig dugul

2023. jún. 24. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
HPV
2023. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyõgyászhoz menj, de van olyan receptes ecsetelő, amit a háziorvos is felírhat. Csak teljesen szabályosan használd, mert ha az áztatós, leszedegetős részt elhagyod a macerából, akkor nem fog hatni.
2023. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt már ez a wartner jó néhányszor jó párszor használtam de semmit sem ért
2023. jún. 24. 17:02
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez a szalicilsavas sem
2023. jún. 24. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Verrumalt értettem. De szigorúan utasítás szerint.
2023. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit?
2023. jún. 24. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:

A Bepanthen Plus ugyanazt a hazóanyagot tartalmazza (klórhexidin), mint az ecsetelő, de nem marja ki a bőröd. Alapos kézmosás után a szemölcsre és környékére kell bőséges mennyiséget kenni. 2-3 hét alatt el szokott múlni a szemölcs.

Ha nem múlnak a tünetek, az orvoshoz mindenképpen vissza kell menni!

A kesztyűidet, biciklikormányt, és mindent, amit megfogsz fertőtleníteni kell! Lehet, mindig valamilyen tárggyal visszafertőzöd.

Altájon noncs szemölcs? Figyelj rá, hogy a testeden minden szemölcsöt kenj be legalább napi 2x, szóval nézd át a tested, hátha van máshol is, amit eddig nem vettél észre.

Az orrodra is orvos írjon fel orrsprét!

2023. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most ezt a verumar vagy mi a neve fejből nem tudom ecsetelőt írta fel a háziorvos jó drága pénzbe került ez is azt próbálom ki de baromira izmos erős alkohol szaga van!!!
2023. jún. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!