Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ozempic-et szúrok és szerintem...

Ozempic-et szúrok és szerintem véletlenül izomba adhattam a gyógyszert, ugyanis azóta fáj a karom.. Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Orvost még nem értem el, csak most kicsit megijedtem, mert tilos izomba adni.

2023. jún. 26. 09:05
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
De nem értem, ha ezt subcutan kell adni, akkor miért karba adod be, ahol elég nehéz bőr alá adni. Semmit nem fognak ezzel már kezdeni, így alakult majd felszívódik onnan idővel.
2023. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért adtam karba, mert a hasam és a combjaim már szét vannak szúrkálva, de soha többet nem adom be karba az biztos.😅

Akkor ezekszerint nem lesz semmi bajom? A kar fájdalom el fog múlni?

2023. jún. 26. 09:47
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a baj a karral, hogy oda egy kézzel beadni subcutan lehetetlen. Majd elmúlik szerintem, csak most az az anyag ott van az izomszövetek között, plusz megszúrtad, próbáld megmasszírozni, hátha segít.
2023. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm😊
2023. jún. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!