Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Extrém erős hátfájással mit...

Extrém erős hátfájással mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Voltam reumatológusnál kissé kiboltosuló sérvet látott valamint idegbecsípődésem is van.

Kaptam gyulladáscsökkentőt és fájdalomcsillapítót.


Terhelés nem javasolt.


Irodai munkát végzek, de az irodában már az ülés is fáj egy idő után. Rosszul tudok lenni attól hogy mennyire fáj. Mindenhová sugárzik has felé lefelé valamint előre is mellkas felé oda meg nyilalóan.


Nem kap el a pánik tőle, de nagyon rossz érzés mert sokszor olyan mint valami belémnyilaló érzés.


Fekve jól érzem magam, de nem feküdhetek 0-24

Gyógytornát elkezdtem rá de van hogy utána rosszabbul érzem magam


2023. jún. 28. 21:25
 1/6 hosszúhajú ***** válasza:
akkupunktúrát kipróbálnám! és az legalább mellékhatásmentes és természetes, tehát veszteni nem tudsz.
2023. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyfürdő sem ártana .
2023. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úszás?
2023. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jó a gyógytornászod!

Pilates tornát kéne.

2023. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Húzódzkodó rúdon nyújts ki magad. Ne emeld, csak függeszkedj, lógjál rajta. Nekem hányásig tartó fájdalmakat szüntetett meg. Az egyenes tartásra sokszor oda kell figyelni, valamit körkörös-nyújtó mozgásokat kell végezni.
2023. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress rá az aktív ülésre. Nem csak a reklámozott eszközökre gondolok, hanem a pontos, szimmetrikus testtartásra, a magassághoz pozícionált székre, asztalra, stb.
2023. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!