Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok hízni ?

Miért nem tudok hízni ?

Figyelt kérdés
Anorexiából gyógyulok, de hiába eszek 2500-3000 kcalt egy deka nem megy vissza rám. A mérleg szerint két hét alatt sikerült 2 kg-ot hízni, de abból szerintem a nagyja salakanyag, víz, mert alkatilag semmit nem változtam. Szerintetek ilyen helyzetben érdekes orvoshoz fordulni vagy csak én vagyok türelmetlen ?

2023. júl. 3. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudjuk.


Érdemes lehet orvoshoz fordulni, egy vérképből kiderülhet, ha szervi oka van.

2023. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szervezet első körben nem zsírt raktároz, hanem visszaépítí azokat a sejteket, szöveteket amiket te "megettél" (tudom hülyén hangzik, tehát konkrétan elhasználtál amikor nem vittél be elég táplálékot :D) Szóval ne aggódj, ez egy nagyon lassú folyamat de ha így haladsz akkor minden okés lesz. Mennyit mozogsz egy nap? Illetve abszolút nem láttot orvos mióta fennáll ez a helyzet nálad?
2023. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mérleg szerint két hét alatt két kiló, az két kiló hízás - teljesen normális, és NEM KELL többet hízni mint heti 7-900 gr.


Én is gyógyultam, heti egy kiló tiszta hízás megvolt, és ez az egészséges ütem, nem kell több :)

2023. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként alkatilag én 35> 45 alatt kinézetre csak annyit változtam, hogy jött fel rám valamennyi kiló zsír, de még mindig kiálltak a bordáim, és nagyon vékony voltam.


Aztán 45 > 53 na ITT kerekedett ki a fenekem (valamennyire), lett mellem (valamennyi), és végre nem esett be az arcom, szóval onnantól volt szemmel látható súlygyarapodás.

2023. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊


2-es étteremben dolgoztam így rengeteget mozogtam egy nap, de az állapotom véget nem tudtam tovább folytatni az egészet így most jelenleg otthon vagyok. Amíg nem kezdek el újra dolgozni próbálok besegíteni a házimunkában, de a napjaim nagyrészét pihenéssel töltöm.


Nem látott orvos, mivel az én állapotom szerencsére nem drasztikus. 153 cm vagyok és 45 kg. Tudom ez a súly pont jó a magasságomhoz, de sajna ettől függetlenül ugyanolyan tüneteket produkálok, mint egy 30 kg-os beteg, mert nem egészséges módon fogytam le. Persze ilyenkor most jöhet a kérdés, hogy tünetek mellett miért nem megyek el, de úgy érzem, hogy nincs szükségem rá, mert így 3 hét után már érzem, hogy javult valamennyit az állapotom.



3-as Neked mennyi időbe telt mire vissza kúsztak a kilók ? Vissza híztál mindent vagy sikerült egy egészséges súlyban maradnod ?

2023. júl. 6. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!