Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Járt úgy valaki, hogy annyira...

Járt úgy valaki, hogy annyira beteg volt, megfázott, hogy hazaküldték az iskolából?

Figyelt kérdés
Vagy az óráról küldték ki

2023. júl. 7. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mert belázasodtam közben, így inkább hazaküldtek pihenni.
2023. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zcom09 ***** válasza:
62%
Igen, ez viszonylag gyakori láznál és hányásnál.
2023. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nektek akkor reggel még nem volt bajotok? És közben lettek rosszul? Ha kellett volna kibírtátok volna napot?
2023. júl. 7. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Van olyan hogy valakinek kapirgal a torka, es egy ora mulva kezd kitorni rajta laz, minden. Ez nem akkora csoda. Altalaban az ember addig birja vonszolni magat, mig le nem ult egyszer, onnantol fogva agyba kene fekudni.

Engem ezert talaltak mindig puhanynak, mert pl kapirgalo torokkal nem indultam el. Aztan par nap mulva rendben lettem. Masok hetekig kohognek, nyuglodnek, akik nem fekszik ki.

2023. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja és ez július 7-én íródik ki, amikor nyári szünet van az iskolákba. Szakmai gyakorlatokon pedig sajnos még annyira sem figyelnek erre a szakoktatók.


Egyébként mindig is volt ilyen!

2023. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Volt bizony, amikor annyira meg voltam fázva, hogy zavartam az órát a köhögésemmel, - a tanár végül úgy döntött, hogy haza küld!
2023. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12
2023. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!