Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet hogy a körömgombás...

Hogy lehet hogy a körömgombás napi ecsetelés ellenére a körmöm csúnyább mint valaha, és terjed a fertőzés már más körmökre is átterjedt?

Figyelt kérdés
Mindez aktív napi 2x-i ecsetelés mellett. 2 éve kínlódok, sok flakon körömgomba elleni lószar elfogyott és rondább a körmöm mint valaha, ráadásul az eddig még egészséges körmök is elbarnultak.
2023. júl. 11. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos látta?
2023. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hogyne látta volna. felírt egy 5 szemes gyógyszert ami olya nbivalyerős volt hpgy hetekig fostam tőle (benne is van a mellékhatások között) majd kaptam egy másik gyógyszert cska azért hpgy ennek a gyógyszernek a gyomorgyilkos hatását ellenesúlyozza.

a gyomromat kinyírta a gombára semmiféle hatása nem volt


+ felírta ugyanazt a kitonailt amit amúgy is megkapok bárhol. és szart ér.

2023. júl. 11. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifertotlenited a cipot meg zoknikat ilyesmi? Mert ha nem, akkor visszafertozhet.

Amugy 2 ev mar sok szerintem egy hatastalan kezelesre.

Menjel el masik dokihoz.

2023. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy nem minden antibiotikum se hat minden baktériumra. Ez egyszerűen nem hat rá, másik gombafaj. Ki kell tenyészteni. Gyógypedikűrössel folyamatosan röviden tartani, körömgomba ellenes krémmel is kenni (nem Canesten), de a tabletta hoz hatékony megoldást, legfeljebb nem a lórúgásszerű ötnapos, hanem valami többhónapos.
2023. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűröshöz menj el. Kelleni fog 5-6 kezelés, meg idő hogy lenőjön. De az fog segíteni
2023. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!