Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Huzamosabb ideje fennálló...

Huzamosabb ideje fennálló laza sárga zsíros széklet és hányingerrel, utóbbi időben puffadással hova tudok menni, ha a háziorvos mindent rendben talált (nem adott beutalót sehova, nem küldött székletvizsgálatra sem)?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gasztroenterológia.

Mi alapján talált akkor mindent rendben amúgy?

2023. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Uh hát nem vagyok orvos de egy teljes vérvizsgálat jó lenne. Elég máj gyanús a dolog. Ha nem működik megfelelően a máj akkor vannak ezek a tünetek. Magánba próbáld ha huzamosabb ideig fennál. De egy ultrahang is lehet opció. Remélem nincs igazam. Jobbulást kívánok.
2023. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Tenyleg az elso egy nagyrutin laborvizsgalat, es a majad, eped elteresei latszananak.
2023. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi alapjan talalalt mindent rendben? Gasztroenterologiara kell menni. Maj, epe, vagy akar hasnyalmirigy is benne lehet a pakliban. Hasad is faj?
2023. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnézte, hogy nem vagyok sárga, se a bőröm, se a szemem fehérje. Kérdezte, hogy viszketek-e, mondtam, hogy nem. Nekem kellene könyörögni egy laborért, vérképért, vizelet és széklet vizsgálatért? Amúgy is kellemetlen.
2023. júl. 14. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
hasnyálmirigy-gyulladás esélyes.
2023. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Folyton ezzel a sarga szem es bőr vizsgalattal vannak oda a buta orvosok. Ha nem latnak olyan jeleket mehetsz is haza. Csak azt nem tudjak hogy ha mar sargasag van akkor az mar nagyon elorehaladott allapot.
2023. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja meg kérdezte, hogy volt-e lázam, mondtam, hogy nem volt, azt meg érezte, hogy most nincs. Akkor gyulladás nem lehet.
2023. júl. 15. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Láz nélkül volt akut hasnyálrmirigy-gyulladásom.. :(
2023. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak szolok hogy a hasnyalmirigy gyulladasbol kialakulo hashartya gyulladas eloszor testhomerseklet csokkenessel jar. (Kb 35 fok) Honapokkal utana jon elo a magas laz de ekkor mar nem visszafordithato a betegseg. Fogadjunk hogy ezt se tudja a nagytudasu doktor ur
2023. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!