Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dinnye okozhat epegörcsöt,vagy...

Dinnye okozhat epegörcsöt,vagy mi bajom van?

Figyelt kérdés

Dinnyét ettem ma,és jégkrémet (citrom sorbet és csokis tölcséres-ezt délelőtt). Dinnyét és jégkrémet is keveset ettem.


Fél 5-kor indultam haza,azóta nagyon fáj a jobb bordám alatt. Ülni alig tudok,levegőt venni szintén nagyon fájdalmas. Szinte csak állva jó.


Mi lehet ez? Vastagbél, vagy epe? Nem tudom eldönteni...


Sajnos gyógyszer nincs itthon, se espumisan,se nospa.


Kis friss mentát hoztam a kertből,azt forráztam le,hátha segít.

Mi lehet a bajom? Azt se tudom,hogy fogok így aludni...


2023. júl. 18. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Inkább epe, de beszorult levegő is tud ilyen lenni. Nem okozhatnának ezek az ételek epegörcsöt, mert könnyed ételek, jóformán vízből áll.
2023. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem ha megetted a dinnye magját az már tud fennakadást okozni esetleg
2023. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megettem a magját,igen.


A vicc a mai nap volt. A háziorvos kiküldött hasi uh-ra a kórházba. 2 helyen van uh,egyik helyen se csinálták meg. Leküldtek a sürgősségire. Ott meg ekg, vérvétel, infúzió, minden volt, csak uh nem.

Nem tudtam meg,mi bajom van. Viszont ott tartottak 22:30-ig. Hát köszi. Éhen.

Szóval nem volt jó napom.

2023. júl. 19. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem néztek uht, ez elég nagy gond. Jobb egyébként azóta?
2023. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a magot máskor ne edd meg, előfordulhat, hogy komolyabb gondokat tud okozni mint hinnénk.
2023. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jobb,igen,kaptam Nospát meg Algopirint az infúzióban. Már csak nagyon kicsit fáj.

De igazából az lett volna a jó,ha megtudom,mi a baj.

2023. júl. 20. 07:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megmondani, kellett volna az uh, én továbbra is a magra tippelek, volt akinek elakadt, olyat is tudok akinek epeproblémája lett a magoktól. (Lehet véletlen egybeesés is, hogy most alakult ki, nem feltétlen a mag miatt de tud okozni ilyet). Epegörcs,epeelfolyási probléma lehetett, kímélő étrendet alkalmazz pár napig, egyél almát az is jó erre, kerüld a zsíros nehéz fűszeres ételeket, és ha bármikor ilyen van, mindenképpen kérd az ultrahangot, bármennyire is nem akarják, alapdolog, és furcsállom hogy nem volt.
2023. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!