Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az orrommal?

Mi lehet az orrommal?

Figyelt kérdés
Nagyon faj az orrom,amikor hozza nyúlok . Belül fáj. Olyan mintha lenne ott valami,és mintha be lenne gyulladva. Bele világítottam de nem látszik semmi. Tegnap a halántékom is fájt és lázasnak is érzem magam pedig nem vagyok lázas. Lehetséges hogy pattanás van az orromon belül olyan helyen,ahol nem lehet látni?

2023. júl. 19. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Piszkáltam is végig és azóta jobban fáj
2023. júl. 19. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak berepedt a nyálhahártya, az nagyon rossz és fájdalmas érzés. Próbálj meg sima vazelint használni naponta többször, ha nem múlik el, csak rosszabb lesz, pénteken menj orvoshoz, ne maradj hétvégére ellátás nélkül.

Ha láz, vörösség, duzzanat jelentkezik, akár orbánc is lehet, de reméljük semmi komoly.

2023. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs lázam hála istennek,csak nagyon fáj belül az orrom. Volt már régebben pattanás az orromban de az nem fájt ennyire. Lehet hogy azért fáj annyira mert piszkáltam is. Tegnap kezdődött ez az egész.
2023. júl. 19. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld. Felülfertőződik, aztán tényleg baj lesz. Néhány nap és elmúlik.
2023. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés. De honnan tudhatom,hogy valóban csak pattanás és nem valami komolyabb? Ha tegnap kezdodott . Hany napot várjak,mire elmúlik?
2023. júl. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!