Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ennyi véraláfutás...

Mitől lehet ennyi véraláfutás rajtam?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja megfigyeltem, hogy főleg az alkaromon ilyen kis pontszerű bevérzések vannak. Múltkor a könyökhajlatomba jött egy kb. Fél centis sötétlila folt (kizárt hogy beütöttem volna, mert olyan helyen van).

Ma reggel észrevettem a bal vádlimon 2 nagyobb szintén lilás-barnás sárgás foltot, kb 1 centi nagyságúak, közel vannak egymáshoz (ha megnyomom, nem fáj)

Emellett térdfájdalmam is szokott lenni viszonylag gyakran, főleg a bal térdemben szoktam érezni ilyen szúrkáló fájdalmat. A térdem alatt egy kicsivel már hónapok óta van egy piros folt, közelről bevérzésnek tűnik, sok kis apró pötty egymás mellett.


Nagyon félek hogy esetleg valami komolyabb bajom van, tudnátok tanácsot adni?


23/L


2023. júl. 24. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudunk,menj orvoshoz.
2023. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia mi lett veled? Én is most ebbe vagyok és rettegek az internet miatt, hogy leukémia
febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, még élek!

Azóta nem jött új folt es a régiek is elmúltak, időközben váltottam munkahelyet és kicsit pörgősebb fizikai munkát végzek, úgy erzem hogy fáradt se vagyok annyira, tele vagyok energiával.

Azért megnyugudtam hogy elmúltak ezek :)

márc. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!