Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem lehet? Mi ilyenkor...

Aranyerem lehet? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A tegnapi napon tisztálkodás közben vettem észre egy dudort az ánuszom mellett. Székeléskor nem vérzik és minimálisan fáj tapintásra/nyomásra. Külső aranyérre gondolok, azok alapján amiket olvastam. Viszonylag kemény és vissza is tudom nyomni. Eddig nem jelentkezett semmi hasonló. Ilyenkor érdemes szólni háziorvosnak, vagy vegyek valamilyen krémet, ami már jól bevált? Munkám által sokat ülök, de igyekszem minél többet mozogni. Folyadék bevitelem minden nap 4 liter környékén szokott lenni, sok zöldséget és rostos gyümölcsöt fogyasztok. 19 éves fiú vagyok. Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2023. júl. 26. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvosnak, utána meg az általa meghatározott szakorvosnak mutasd meg - ez ilyenkor a teendő!
2023. júl. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél reparon kenőcsöt a gyógyszertárban és kend be amikor hátul teljesen tiszta vagy, mondjuk fürdés után. Pár nap alatt elmúlik.
2023. júl. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!